Jesteśmy otwarci od 8:00 do 17:00, zadzwoń do nas: +48 500 111 543, +48 502 333 345 lub napisz: sklep@kampertarg.pl

Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule: nowoczesny sposób na wspólne podróżowanie

2024-05-08
Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule: nowoczesny sposób na wspólne podróżowanie

Marzysz o spędzeniu aktywnego czasu na świeżym powietrzu z Twoim maluchem, jednocześnie ciesząc się swobodą podróżowania rowerem? Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule to innowacyjne rozwiązanie, które sprawi, że każda wyprawa stanie się niezapomnianym przeżyciem. Dzięki nim podróżowanie stanie się łatwiejsze, wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze. Przyczepki rowerowe Thule nie tylko umożliwiają bezpieczny transport Twojego dziecka podczas jazdy rowerem, ale również zapewniają mu komfort i rozrywkę w trakcie podróży. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i solidnej konstrukcji, możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie podróżować w najlepszych warunkach, ciesząc się każdą chwilą spędzoną na dwóch kółkach. Odkryj nowy wymiar wspólnego podróżowania i wybierz przyczepki rowerowe Thule dla dzieci – komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy gwarantowane!   W naszym przewodniku znajdziesz obszerną wiedzę na temat różnych typów przyczepek rowerowych dla najmłodszych oraz porady dotyczące wyboru najodpowiedniejszej dla Twoich potrzeb. Przyczepki Thule to doskonały sposób na wspólne podróżowanie rowerem z maluchem – czy to w codziennych dojazdach do pracy, czy też podczas weekendowych wypraw.

Dlaczego warto wybrać przyczepki rowerowe Thule dla dzieci?

Przyczepki rowerowe Thule dla dzieci to doskonały wybór dla aktywnych rodzin pragnących podróżować razem w wygodny i bezpieczny sposób. Thule, znany producent sprzętu outdoorowego, zapewnia najwyższą jakość i innowacyjny design, co sprawia, że ich przyczepki rowerowe są najlepszym wyborem dla Twojego dziecka. Dlaczego warto postawić na przyczepki rowerowe Thule? Po pierwsze, bezpieczeństwo jest priorytetem. Wyposażone w solidne pasy bezpieczeństwa i odblaskowe elementy, zapewniają widoczność nawet przy słabym oświetleniu. Ponadto, ergonomiczne siedzisko i regulowany pas biodrowy gwarantują komfort podczas jazdy. Thule dba również o wygodę rodziców. Dzięki łatwemu systemowi montażu i demontażu, przyczepki są łatwe w obsłudze. Dodatkowo, przestronna przestrzeń bagażowa pozwala zabrać niezbędne rzeczy na wycieczkę. Podsumowując, przyczepki rowerowe Thule dla dzieci to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, wygody i innowacyjnego designu. Dzięki nim, wspólne podróżowanie staje się przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Bez wątpienia, Thule to marka godna zaufania dla rodzin aktywnych.

Innowacyjne technologie w przyczepkach rowerowych Thule

Innowacyjne technologie w przyczepkach rowerowych Thule zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży z dziećmi. Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule to nowoczesny sposób na wspólne podróżowanie, integrując funkcjonalność z designem. Dzięki solidnej konstrukcji i innowacyjnemu systemowi mocowania, przyczepki Thule zapewniają stabilność podczas jazdy, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa maluchów. Wykorzystując zaawansowane technologie, Thule projektuje przyczepki z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników. Dzieci mogą podróżować w wygodzie, a rodzice mają pewność, że są w dobrych rękach. Systemy amortyzacji, wentylacji oraz pasy bezpieczeństwa sprawiają, że podróżowanie staje się przyjemnością dla całej rodziny. Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule zostały stworzone z myślą o mobilnych rodzinach, które cenią sobie aktywny tryb życia. Dzięki nim każda wyprawa rowerowa staje się niezapomnianym doświadczeniem, pozwalając na wspólne odkrywanie świata w bezpieczny i komfortowy sposób. Odkryj innowacyjne technologie w przyczepkach rowerowych Thule i uczynij swoje podróże jeszcze bardziej satysfakcjonującymi. Przyczepki Thule - dla bezpieczeństwa i wygody Twojego dziecka podczas wspólnych wypraw rowerowych.

Thule Chariot Lite

Do codziennych czynności

Do tej grupy przyczepek rowerowych należą:
Pakiet Standard

 • Zestaw premium do jazdy na rowerze i spacerowania
 • Otwory wentylacyjne i oświetlenie
 • Zawieszenie
 • Regulowany uchwyt do prowadzenia
 • Łatwe składanie

Opcjonalny zestaw do joggingu i na narty biegowe pozwala przekształcić przyczepkę w wózek do joggingu i biegów narciarskich

Radość z jazdy dla dziecka - elementy zapewniające rozrywkę podczas podróży

Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule zapewniają nie tylko bezpieczeństwo podczas podróży, ale także dostarczają mnóstwo radości z jazdy. Wyposażone w elementy rozrywki, takie jak kolorowe panele z zabawnymi wzorami czy specjalne miejsce na ulubioną zabawkę, sprawiają, że podróż staje się przyjemnością zarówno dla malucha, jak i dla rodzica. Dzięki nowoczesnemu designowi i solidnej konstrukcji, przyczepki Thule są nie tylko praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie. Bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem - solidne pasy, osłona przeciwdeszczowa oraz wygodne siedzisko zapewniają komfort i ochronę dziecku podczas każdej wyprawy rowerowej. Dzięki łatwemu montażowi i demontażowi, przyczepki Thule są wygodne w użytkowaniu, nawet dla osób niezbyt zaznajomionych z technicznymi aspektami rowerów. Wspólne podróżowanie staje się więc nie tylko okazją do spędzenia czasu razem, ale także do czerpania radości z jazdy i odkrywania nowych miejsc. Przyczepki dla dzieci Thule to doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które pragną aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, zachęcając najmłodszych do zdrowego stylu życia i przygody na dwóch kółkach.

Thule Chariot Cross

Dla aktywnych

Do tej grupy przyczepek rowerowych należą:
Pakiet Standard

 • Zestaw premium do jazdy na rowerze i spacerowania
 • Otwory wentylacyjne i oświetlenie
 • Zawieszenie
 • Regulowany uchwyt
 • Łatwe składanie

Pakiet Comfort

 • Siedzenie z regulowanym oparciem
 • Regulowane zawieszenie
 • Dedykowana przestrzeń bagażowa

Opcjonalny zestaw do joggingu i na narty biegowe pozwala przekształcić przyczepkę w wózek do joggingu i biegów narciarskich

W jakim wieku dziecko może podróżować w przyczepce rowerowej?

Wszystkie nasze przyczepki rowerowe dla dzieci zostały zaprojektowane z myślą o tym, że dzieci rosną szybko. Przyczepki te mogą przewozić jedno lub dwoje dzieci, z maksymalną wagą każdego z nich wynoszącą 22 kg. Typowy wiek, w którym dziecko może zacząć podróżować w przyczepce rowerowej, to około 10-12 miesięcy, jednak zalecamy zawsze konsultację z pediatrą, szczególnie w przypadku dzieci poniżej roku. Oczywiście, dopuszczalny wiek przewożonego dziecka zależy również od rodzaju aktywności.

1. Jazda na rowerze: Dziecko powinno rozpocząć podróżowanie w przyczepce rowerowej, gdy potrafi samodzielnie siedzieć bez nadzoru. Chociaż moment ten może się różnić dla każdego dziecka, zazwyczaj następuje to w okolicach 10-12 miesiąca życia. W przypadku dzieci poniżej roku zawsze należy skonsultować się z pediatrą, a podczas jazdy należy zadbać, aby dziecko miało założony kask.

2. Jogging: Rodzice mogą rozpocząć bieganie z dzieckiem, gdy osiągnie ono sześć miesięcy, używając wkładki Thule Infant Sling lub przewożąc malucha w pozycji odchylonej (jeśli to możliwe) z wykorzystaniem podparcia Thule Baby Supporter. Rekomendujemy bieganie po równym terenie, zanim dziecko skończy rok.

3. Biegi narciarskie: Rodzice mogą rozpocząć bieganie na nartach z dziećmi, które osiągnęły sześć miesięcy, o ile poruszają się po trasach przygotowanych specjalnie do biegów narciarskich.

4. Spacerowanie: Podczas spacerów z dzieckiem, ustaw siedzisko Thule Chariot Carrier w pozycji odchylonej i używaj podparcia Thule Baby Supporter lub Thule Infant Sling.

Pamiętaj: Jeśli dziecko nie skończyło jeszcze roku, zawsze należy skonsultować się z pediatrą. Dzieci przewożone w przyczepce rowerowej zawsze powinny nosić kaski.

Thule Chariot Sport

Dla sportowców i ich dzieci

Do tej grupy przyczepek rowerowych należą:
Pakiet Standard

 • Zestaw premium do jazdy na rowerze i spacerowania
 • Otwory wentylacyjne i oświetlenie
 • Zawieszenie
 • Regulowany uchwyt
 • Łatwe składanie

Pakiet Comfort

 • Siedzenie z regulowanym oparciem
 • Regulowane zawieszenie
 • Dedykowana przestrzeń bagażowa

Pakiet Sport

 • Hamulce tarczowe aktywowane jedną ręką
 • Zdejmowane panele boczne/okna
 • Całkowicie wyściełane siedzenia

Opcjonalny zestaw do joggingu i na narty biegowe pozwala przekształcić przyczepkę w wózek do joggingu i biegów narciarskich

Komfort i wygoda dla malucha - co oferują przyczepki rowerowe Thule?

Przyczepki rowerowe Thule to doskonałe rozwiązanie dla rodziców pragnących podróżować rowerem z małymi dziećmi. Dzięki nim maluchy mogą wygodnie i bezpiecznie uczestniczyć w wycieczkach rowerowych. Thule oferuje innowacyjne konstrukcje, zapewniające zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo podczas jazdy. Przyczepki rowerowe dla dzieci Thule charakteryzują się solidną budową i wysoką jakością materiałów. Dzięki nim rodzice mogą cieszyć się spokojną podróżą, mając pewność, że ich pociechy są odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo, ergonomiczne siedziska i pasy bezpieczeństwa zapewniają wygodę i ochronę dla maluchów podczas trasy. Warto zaznaczyć, że przyczepki rowerowe Thule są łatwe w montażu i demontażu, co sprawia, że są wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki nim, wspólne wyprawy rowerowe stają się jeszcze przyjemniejsze i bardziej dostępne dla rodzin z małymi dziećmi. Podsumowując, przyczepki rowerowe dla dzieci Thule to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych rodzin, umożliwiające wygodne podróżowanie rowerem z najmłodszymi członkami rodziny.  

Uniwersalne przyczepki rowerowe są wszechstronnymi rozwiązaniami dla aktywnych rodziców. Ich główne zastosowania obejmują:

1. Aktywność fizyczna z dzieckiem: Przyczepki wielofunkcyjne umożliwiają rodzicom prowadzenie wspólnych aktywności fizycznych z dziećmi. Dzięki nim można cieszyć się joggingiem, jazdą na rowerze lub nawet bieganiem na nartach, mając malucha zawsze blisko.

2. Zestawy do biegania i narciarstwa: Dodatkowe zestawy do biegania lub jazdy na nartach pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności przyczepki rowerowej. Dzięki nim rodzice mogą swobodnie wybierać różne formy aktywności, niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych.

3. Wózki spacerowe: Niektóre uniwersalne przyczepki rowerowe mogą pełnić funkcję wózków spacerowych. To praktyczne rozwiązanie dla rodzin, które potrzebują mobilności w różnych sytuacjach, zarówno na rowerze, jak i na pieszo.

Podsumowując, przyczepki rowerowe Thule dla dzieci stanowią doskonałą propozycję dla rodzin pragnących aktywnie spędzać czas na dwóch kółkach. Dzięki innowacyjnemu designowi, solidnej konstrukcji oraz licznych funkcjonalnościom zapewniającym bezpieczeństwo, wygodę i rozrywkę podczas podróży, stanowią one niezapomniane doświadczenie zarówno dla maluchów, jak i rodziców. Dzięki nim każda wyprawa rowerowa staje się przyjemnością, umożliwiając rodzinną zabawę i odkrywanie świata w komfortowy i bezpieczny sposób.

Polecane

Przyczepka rowerowa Thule Chariot Sport

Przyczepka rowerowa Thule Chariot Sport

5 669,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 299,00 zł/1szt.Cena regularna 6 299,00 zł brutto/1szt.
Przyczepka rowerowa Thule Courier

Przyczepka rowerowa Thule Courier

2 299,00 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 475 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Bardzo sprawnie i szybko mozna dokonac zakupów. Dostawa tez bez zarzutów.
2024-05-13
Wszystko zgodne ze złożonym zamówieniem. Towar profesjonalnie zapakowany. Ekspresowa przesyłka. Zdecydowanie polecam.
pixel